About
25 Şubat 2021 Perşembe günü saat 19:00'da düzenlenecek olan Digitalzone Meetups, dijital pazarlama alanına ilgi duyan katılımcıları ücretsiz etkinliklerde bir araya getirmeye devam ediyor.

Bu ay ilk oturumumuzda Zeo Agency'de SEO Executive olarak görev yapan Samet Özsüleyman ''Uygulamalarınızı ASO İle Nasıl Güçlendirebilirsiniz?'' başlıklı sunumuyla bizlerle olacak.

İkinci oturumda ise Search Ads'te Director of Business Development olarak görev yapan Yusuf Barutçu "App Marketing'de Paid User Acquisition Kanallarının Etkin Kullanımı ve Organik Performansa Etkisi" başlıklı sunumunu paylaşacak.

Eğer webinar tarihi size uygun değilse yine de kaydınızı tamamlayabilir ve etkinlik kaydı Youtube'a yüklendiğinde mailinize ulaşacak link sayesinde videomuzu daha sonra izleyebilirsiniz.
When
Thursday February 25, 2021, starting at 7:00 PM +03
WEBINAR ENDED
Agenda
  • 19:00 - 20:00 - Samet Özsüleyman - Uygulamalarınızı ASO İle Nasıl Güçlendirebilirsiniz?
  • 20:00 - 21:00 - Yusuf Barutçu - App Marketing'de Paid User Acquisition Kanallarının Etkin Kullanımı ve Organik Performansa Etkisi
Presenters
1613733915-d14fd094e0918900
Samet Özsüleyman
SEO Executive - Zeo Agency
Uygulamalarınızı ASO İle Nasıl Güçlendirebilirsiniz?
1613734126-869662de14c92dd2
Yusuf Barutçu
Director of Business Development - Search Ads
App Marketing'de Paid User Acquisition Kanallarının Etkin Kullanımı ve Organik Performansa Etkisi
Register To Watch Recording
Full name*
Email Address*
Your Company*
Job Title*
Size özel içerikler sunabilmemiz için aşağıdakilerden size en uygun seçeneği belirtebilir misiniz?*
Marketing Permission
Zeo Agency will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing. We will not share or sell your personal information. You can unsubscribe anytime by clicking the unsubscribe link in the footer of our emails, or by replying to our emails and asking to be unsubscribed. For more information, please read our privacy policy.
Yes, I consent to receiving emails*
We use BigMarker as our webinar platform. By clicking Register, you acknowledge that the information you provide will be transferred to BigMarker processing in accordance with their Terms of Service and Privacy Policy.