About
27 Nisan 2021 Salı günü saat 19:00'da düzenlenecek olan Digitalzone Meetups, dijital pazarlama alanına ilgi duyan katılımcıları ücretsiz etkinliklerde bir araya getirmeye devam ediyor.

Bu ay ilk oturumumuzda Optdcom Managing Director'ü Serbay Arda Ayzit ''Sitenizin Tarama Verilerini Segmente Ederek Nasıl Daha İyi İçgörüler Elde Edebilirsiniz?' başlıklı sunumuyla bizlerle olacak.

Sitemizdeki sorunları daha iyi görebilmek adına bazı araçlarla düzenli olarak tarıyoruz ve çıkan problemleri düzeltiyoruz. Bu işlemleri yaparken bazen birçok sayfanın tarama verisi içerisinde sıkışıp kalıyoruz, peki bu verilere bir de segmente ederek bakmayı denesek?

Bu etkinlikte sitenizin tarama verilerini OnCrawl ile segmente ederek nasıl daha iyi içgörüler elde edebileceğimizi anlatacağız.

İkinci oturumda ise Zeo Agency'de Sr. SEO Analyst olarak görev alan Metehan Urhan ''SEO Uyumlu İçerik Stratejisi ile Daha Fazla Organik Trafik Kazanmak'' başlıklı sunumuyla bizlerle olacak.

Bu sunumda içeriğin ne olduğunu, SEO için neden önemli olduğunu, içerik üretirken SEO açısından dikkat edilmesi gereken önemli noktaları ve konu hakkında doğru bilinen bazı yanlışları inceleyeceğiz.

Eğer webinar tarihi size uygun değilse yine de kaydınızı tamamlayabilir ve etkinlik kaydı Youtube'a yüklendiğinde mailinize ulaşacak link sayesinde videomuzu daha sonra izleyebilirsiniz.

Bu etkinlik OnCrawl sponsorluğundadır. *This event is sponsored by OnCrawl.
When
Tue, Apr 27, 2021 · 7:00 PM Istanbul (GMT 3:00)
WEBINAR ENDED
Agenda
  • 19:00 - 20:00 - Serbay Arda Ayzit - Sitenizin Tarama Verilerini Segmente Ederek Nasıl Daha İyi İçgörüler Elde Edebilirsiniz?'
  • 20:00 - 21:00 - Metehan Urhan - SEO Uyumlu İçerik Stratejisi ile Daha Fazla Organik Trafik Kazanmak
Presenters
1618312607-c07da82067593f55
Serbay Arda Ayzit
Managing Director - Optdcom
Sitenizin Tarama Verilerini Segmente Ederek Nasıl Daha İyi İçgörüler Elde Edebilirsiniz?
1618312769-e946f046c3a1b076
Metehan Urhan
Sr. SEO Analyst - Zeo Agency
SEO Uyumlu İçerik Stratejisi ile Daha Fazla Organik Trafik Kazanmak