About
27 Mayıs 2021 Perşembe günü saat 19:00'da düzenlenecek olan Digitalzone Meetups, dijital pazarlama alanına ilgi duyan katılımcıları ücretsiz etkinliklerde bir araya getirmeye devam ediyor.

Bu ay ilk oturumumuzda adidas'ta Senior Digital & Media Activation, Consumer Engagement Specialist olarak görev alan İrem Güler ''Dengeleme Oyunu: Belirsiz Zamanlarda “Online to Offline” Çözümler'' başlıklı sunumuyla bizlerle olacak.

Bu sunumda çok kanallı markalarda online’ın gücünden offline için nasıl yararlanılabileceği ve hangi stratejilerin kullanılabileceğinin yanı sıra segmentasyonun nasıl olması gerektiğine yönelik önemli noktaları konuşacağız.

"Zeo Danışmanları ile SEO Soru & Cevap'' başlıklı ikinci oturumda ise Zeo Agency danışmanları Gökhan Ercan, Samet Özsüleyman ve Tevfik Mert Azizoğlu sorularınızı yanıtlayacak.

SEO alanında merak ettiklerinizi deneyimli danışmanlarımıza sormak için bu forma ekleyebilirsiniz: http://bit.ly/hemen-sorunu-sor

Eğer webinar tarihi size uygun değilse yine de kaydınızı tamamlayabilir ve etkinlik kaydı Youtube'a yüklendiğinde mailinize ulaşacak link sayesinde videomuzu daha sonra izleyebilirsiniz.
When
Thu, May 27, 2021 · 7:00 PM +03
WEBINAR ENDED
Agenda
  • 19:00 - 20:00 - İrem Güler - Dengeleme Oyunu: Belirsiz Zamanlarda “Online to Offline” Çözümler
  • 20:00 - 21:00 - Gökhan Ercan, Samet Özsüleyman, Tevfik Mert Azizoğlu - Zeo Danışmanları ile SEO Soru & Cevap Oturumu
Presenters
1620742610-251e609b0b9ef751
İrem Güler
Senior Digital & Media Activation, Consumer Engagement Specialist - adidas
Dengeleme Oyunu: Belirsiz Zamanlarda “Online to Offline” Çözümler
1621857323-d81009cab2ba57fd
Zeo Agency
Gökhan Ercan, Samet Özsüleyman, Tevfik Mert Azizoğlu
Zeo Danışmanları ile SEO Soru & Cevap Oturumu
Register To Watch Recording
Full name*
Email Address*
Your Company*
Job Title*
Size özel içerikler sunabilmemiz için aşağıdakilerden size en uygun seçeneği belirtebilir misiniz?*
Marketing Permission
Zeo Agency will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing. We will not share or sell your personal information. You can unsubscribe anytime by clicking the unsubscribe link in the footer of our emails, or by replying to our emails and asking to be unsubscribed. For more information, please read our privacy policy.
Yes, I consent to receiving emails*
We use BigMarker as our webinar platform. By clicking Register, you acknowledge that the information you provide will be transferred to BigMarker processing in accordance with their Terms of Service and Privacy Policy.