About
29 Aralık 2020 Salı günü saat 19:00'da düzenlenecek olan Digitalzone Meetups, dijital pazarlama alanına ilgi duyan katılımcıları ücretsiz etkinliklerde bir araya getirmeye devam ediyor.

İlk oturumda Hepsiburada'da Head of SEO olarak görev yapan Mertcan İşler ''E-Ticaret Sitelerinde Her Zaman Kazandıran SEO Stratejileri'' başlıklı sunumuyla bizlerle olacak.

İkinci oturumda ise Zeo Agency'de SEO Executive olarak görev yapan Hande Parmaksız ''Shopify SEO Optimizasyonu'' başlıklı sunumunu bizlerle paylaşacak.

Eğer webinar tarihi size uygun değilse yine de kaydınızı tamamlayabilir ve etkinlik kaydı Youtube'a yüklendiğinde mailinize ulaşacak link sayesinde videomuzu daha sonra izleyebilirsiniz.
When
Tuesday December 29, 2020, starting at 7:00 PM +03
WEBINAR ENDED
Agenda
  • 19:00 - 20:00 - Mertcan İşler - E-Ticaret Sitelerinde Her Zaman Kazandıran SEO Stratejileri
  • 20:00 - 21:00 - Hande Parmaksız - Shopify SEO Optimizasyonu
Presenters
1608194408-3e6dd9daa0594f44
Mertcan İşler
Head of SEO - Hepsiburada
E-Ticaret Sitelerinde Her Zaman Kazandıran SEO Stratejileri
1608194575-014d1cfad5d831c6
Hande Parmaksız
SEO Executive - Zeo Agency
Shopify SEO Optimizasyonu
Register To Watch Recording
Full name*
Email Address*
Your Company*
Job Title*
Size özel içerikler sunabilmemiz için aşağıdakilerden size en uygun seçeneği belirtebilir misiniz?*
Marketing Permission
Zeo Agency will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing. We will not share or sell your personal information. You can unsubscribe anytime by clicking the unsubscribe link in the footer of our emails, or by replying to our emails and asking to be unsubscribed. For more information, please read our privacy policy.
Yes, I consent to receiving emails*
We use BigMarker as our webinar platform. By clicking Register, you acknowledge that the information you provide will be transferred to BigMarker processing in accordance with their Terms of Service and Privacy Policy.