הרשמה
שם פרטי*
שם משפחה*
כתובת דוא"ל*
חברה/ארגון*
נייד*
אנו משתמשים ב- BigMarker כפלטפורמת הוובינר שלנו. בלחיצה על הרשמה, אתה מאשר שהמידע שאתה מספק יועבר לעיבוד BigMarker בהתאם תנאי השימוש ו מדיניות פרטיות .
לחברת esri יש מאות כלי ניתוח וטיפול במידע מרחבי – כלי GeoProcessing. מתוך "אבני הבנין" הללו ניתן לבנות בקלות באמצעות סביבת ה Model Builder או באמצעות שפת פייתון תהליכים ייעודיים ומורכבים כרצוננו לביצוע ניתוחים על המידע המרחבי. ניתוחים אלו יכולים לענות על שאלות מורכבות, לבצע מניפולציות על המידע, להמיר פורמטים ועוד .
לאחר פיתוח מודלים / סקריפטים כאלו ניתן לפרסמם (או כלים בודדים עם פרמטרים מוכנים להרצה או לקלט מהמשתמש) באמצעות ArcGIS Pro אל שרת ArcGIS Enterprise, וכך להפוך אותם נגישים דרך סביבת web לכל כלי esri המחוברים ל Enterprise האירגוני. באופן זה ניתן לאפשר ניתוחים מורכבים לכל הארגון בלי שרוב המשתמשים יכירו את האלגוריתם, את המידע הקבוע שעליו מתבצע הניתוח (למשל שכבת גבהים) או את שפת פיתון.
מוזמנים להצטרף למודי בוכבינדר מצוות מומחי סיסטמטיקס לוובינר שבמסגרתו נלמד כיצד להכין כלי, מודל או סקריפט, כך שפרסומם ב- web יעבור בצורה חלקה, ואיך להתאימם לטיפול בריבוי קריאות ומשתמשים בו זמנית וגישה נוחה ממגוון לקוחות.
1682410402-219edefcfb353f00
מחלקת הדיגיטל של חברת סיסטמטיקס מכינה עבורכם מערך תכנים דיגיטלים מקיפים להעשרה, למידע ולהנאה
יש לכם שאלה? שתפו אותנו ונשמח לסייע!
1683615318-c2f243b760abde12
מומחה GIS
1672052695-2bdd31d56c9e6c64
CTO
בעל עשרים וחמש שנות ניסיון בתחום המיפוי עם התמחות בתחומי המקרקעין והתשתיות ובבסיסי ניתוח נתונים גיאוגרפיים
שתף