הרשמה
שם פרטי*
שם משפחה*
כתובת דוא"ל*
חברה/ארגון*
נייד*
אנו משתמשים ב- BigMarker כפלטפורמת הוובינר שלנו. בלחיצה על הרשמה, אתה מאשר שהמידע שאתה מספק יועבר לעיבוד BigMarker בהתאם תנאי השימוש ו מדיניות פרטיות .
בנוף הטכנולוגי המתפתח במהירות של היום, חיוני שיהיה פתרון ניטור מקיף המאפשר לארגונים לזהות באופן יזום ולטפל בבעיות פוטנציאליות לפני שהן משפיעות על הפעילות. ArcGIS Monitor, פלטפורמת הניטור והניתוח המובילה בתעשייה מבית Esri, מספקת תובנות בזמן אמת לגבי התקינות והביצועים של המערכת הארגונית ArcGIS שלך. גם אם ראיתם בעבר את ArcGIS Monitor בפעולה או שמעתם עליו – מדובר בגרסה חדשה לגמרי של המוצר עם ממשק משתמש חדש, ארכיטקטורה חדשה ועוד.
הצטרפו אל איריס הדר מצוות מומחי סיסטמטיקס לוובינר במהלכו נכיר את התכונות והיכולות המתקדמות של ArcGIS Monitor 2023 ונציג את יכולותיו לניטור רכיבים שונים של תשתית ה-GIS הארגונית שלכם, לרבות שרתים, שירותים, בסיסי נתונים ורשתות. נחקור את השיפורים האחרונים ב-ArcGIS Monitor 2023, כולל מטריקות חדשות , תצוגות משופרות ואפשרויות דיווח מורחבות - כולם נועדו לספק חווית ניטור מקיפה וידידותית יותר למשתמש.
בואו להתרשם כיצד ארגונים יכולים למנף את הכלי החזק הזה כדי לשפר את היעילות התפעולית, לייעל את ביצועי המערכת ולהבטיח את הזמינות של משאבי GIS קריטיים. בין אם אתה מנהל GIS, מנהל IT או מקבל החלטות האחראי על ניהול תשתית GIS, הוובינר יספק לכם תובנות ושיטות עבודה מומלצות חשובות למינוף ArcGIS Monitor כאמצעי לשיפור היעילות התפעולית של ארגונכם, למזער זמן השבתה ולספק חווית משתמש משופרת.
1684998521-ce835b8065d28c8b
Esri professional applications engineer
1672052695-2bdd31d56c9e6c64
CTO
בעל עשרים וחמש שנות ניסיון בתחום המיפוי עם התמחות בתחומי המקרקעין והתשתיות ובבסיסי ניתוח נתונים גיאוגרפיים
שתף