Udostępnij
Aby zaprosić inne osoby, udostępnij tę stronę:
Streszczenie
W ostatnich miesiącach kilku producentów modułów fotowoltaicznych rozpoczęło realizację ambitnych planów budowy fabryk modułów fotowoltaicznych z pasywowanym kontaktem tlenkowym tunelu (TOPCon). Większość z nich, w tym największy na świecie producent paneli, JinkoSolar wprowadziła na rynek swoje pierwsze produkty.

Podczas webinaru pv magazine Jinko Solar zaprezentuje własną technologię TOPCon, a także przeanalizuje trendy rynkowe i potencjał TOPCon w nadchodzących latach, zwłaszcza na rynku polskim. Przedstawione zostaną case'y biznesowe prezentujące główne cechy technologii, dzięki którym, zdaniem producenta, moduły TOPCon mają szansę podbić światowy rynek.

Marcin Jedrachowicz, kierownik sprzedaży na Europę Wschodnią w Jinko Solar omówi osiągnięcia technologiczne firmy oraz wyjaśni zalety technologii TOPCon w porównaniu z innymi technologiami. Do webinarium dołączy także Marcin Ślęzak, Chief Commercial Officer w Menlo Electric i Kamil Sankowski, członek zarządu w Polenergii, który omówi potencjał technologii TOPCon na polskim rynku.

Treść webinaru pv magazine:
• Prezentacja technologii modułów TopCon typu N
• Wzrost i trendy na rynku w zakresie modułów typu N
• Plan rozwoju produkcji modułów TopCon firmy JinkoSolar
• Moduły Jinko Tiger NEO
• Sesja pytań i odpowiedzi

Pytania można zadawać przed webinarem lub w trakcie, korzystając z okna czatu. Moderatorem webinaru będzie Piotr Pająk z Gramwzielone.pl.

Rejestracja na webinar pv magazine jest bezpłatna.
Wyróżnieni Prezenterzy