About
31 Mart 2021 Çarşamba günü saat 19:00'da düzenlenecek olan Digitalzone Meetups, dijital pazarlama alanına ilgi duyan katılımcıları ücretsiz etkinliklerde bir araya getirmeye devam ediyor.

Bu ay ilk oturumumuzda Askıda Ne Var & On The Move kurucusu Oğuzhan Canım ''Reklamda İçeriğin Gücü: Sıfır Bütçe ile Yüksek Etkileşim Nasıl Sağlanır?' başlıklı sunumuyla bizlerle olacak.

Sosyal fayda yaratmak için büyük operasyonlar, dijital iletişim bütçeleri, büyük ekipler gerektiğine dair ön yargıları yıkacak örneklerle reklamın nasıl toplum faydasına kullanılabileceğini konuşacağız.

İkinci oturumda ise E-Gönüllü kurucusu Büşra Şahin ''Sivil Toplum Ekosisteminde Dijital Dönüşüm Faaliyetleri'' başlıklı sunumuyla bizlerle olacak.

Dijital dönüşüm çağında gönüllülük & sivil toplum faaliyetlerinin dijitalleşme süreçlerinden örneklerle bahsedeceğiz.

Eğer webinar tarihi size uygun değilse yine de kaydınızı tamamlayabilir ve etkinlik kaydı Youtube'a yüklendiğinde mailinize ulaşacak link sayesinde videomuzu daha sonra izleyebilirsiniz.
When
Wednesday March 31, 2021, starting at 7:00 PM +03
WEBINAR ENDED
Agenda
  • 19:00 - 20:00 - Oğuzhan Canım - Reklamda İçeriğin Gücü: Sıfır Bütçe ile Yüksek Etkileşim Nasıl Sağlanır?
  • 20:00 - 21:00 - Büşra Şahin - Sivil Toplum Ekosisteminde Dijital Dönüşüm Faaliyetleri
Presenters
1616497871-513115d65ba77851
Oğuzhan Canım
Founder - Askıda Ne Var & On The Move
Reklamda İçeriğin Gücü: Sıfır Bütçe ile Yüksek Etkileşim Nasıl Sağlanır?
1616594814-60441c2b911cee46
Büşra Şahin
Founder - E-Gönüllü
Sivil Toplum Ekosisteminde Dijital Dönüşüm Faaliyetleri
Register To Watch Recording
Full name*
Email Address*
Your Company*
Job Title*
Size özel içerikler sunabilmemiz için aşağıdakilerden size en uygun seçeneği belirtebilir misiniz?*
Marketing Permission
Zeo Agency will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing. We will not share or sell your personal information. You can unsubscribe anytime by clicking the unsubscribe link in the footer of our emails, or by replying to our emails and asking to be unsubscribed. For more information, please read our privacy policy.
Yes, I consent to receiving emails*
We use BigMarker as our webinar platform. By clicking Register, you acknowledge that the information you provide will be transferred to BigMarker processing in accordance with their Terms of Service and Privacy Policy.