About
30 Kasım 2021 Salı günü saat 19:00'da düzenlenecek olan Digitalzone Meetups, dijital pazarlama alanına ilgi duyan katılımcıları ücretsiz etkinliklerde bir araya getirmeye devam ediyor.

Bu ay ilk oturumumuzda Insider'da VP of Growth & Marketing olarak görev alan Ali Can Kamiloğlu, ''Girişimcilik Ekosistemi, Yatırımlar ve Büyüme Yönetimi '' başlıklı sunumunu paylaşacak.

Yerli SaaS girişimi Insider günümüze kadar toplam 42 milyon dolar yatırım aldı. Kurulduğu 2012 yılından beri 25 ülkede ofis açmayı başaran Insider, 2021'de dünyanın en iyi bağımsız pazarlama teknolojileri araştırmasında, Çok Kanallı Kampanya Yönetimi alanında lider seçildi.

Insider Türkiye'nin Büyüme ve Pazarlamadan Sorumlu Ülke Müdürü Ali Can Kamiloğlu, girişimcilik ekosisteminde teknoloji geliştiren firmaların yatırım süreçlerine ve büyüme yönetimine dair çok önemli bilgileri anlatacak.

İkinci oturumumuzda Decathlon'da Digital Marketing Manager olarak görev alan Büşra Günaydın Irmak ''Data Odaklı Influencer Marketing'' başlıklı sunumuyla bizlerle olacak.

Influencer marketing planlaması yaparken data odaklı yaklaşımlar ve sonuçlarının farklı bakış açıları ile ölçümlenmesi hakkında konuşacak.

Eğer webinar tarihi size uygun değilse yine de kaydınızı tamamlayabilir ve etkinlik kaydı Youtube'a yüklendiğinde mailinize ulaşacak link sayesinde videomuzu daha sonra izleyebilirsiniz.
When
Tue, Nov 30, 2021 · 7:00 PM Istanbul (GMT 3:00)
Agenda
  • 19:00 - 20:00 - Ali Can Kamiloğlu - Girişimcilik Ekosistemi, Yatırımlar ve Büyüme Yönetimi
  • 20:00 - 21:00 - Büşra Günaydın Irmak - Data Odaklı Influencer Marketing
Presenters
1637333288-7aade1decf6dea75
Ali Can Kamiloğlu
VP of Growth & Marketing, Turkey - Insider
Girişimcilik Ekosistemi, Yatırımlar ve Büyüme Yönetimi
1637333258-0b523cc858f3e0ab
Büşra Günaydın Irmak
Digital Marketing Manager - Decathlon
Data Odaklı Influencer Marketing
Reserve Your Spot
Full name*
Email Address*
Your Company*
Job Title*
Size özel içerikler sunabilmemiz için aşağıdakilerden size en uygun seçeneği belirtebilir misiniz?*
Marketing Permission
Zeo Agency will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing. We will not share or sell your personal information. You can unsubscribe anytime by clicking the unsubscribe link in the footer of our emails, or by replying to our emails and asking to be unsubscribed. For more information, please read our privacy policy.
Yes, I consent to receiving emails*
We use BigMarker as our webinar platform. By clicking Register, you acknowledge that the information you provide will be transferred to BigMarker processing in accordance with their Terms of Service and Privacy Policy.