• Media
Recorded Thu, June 14, 2018 1:29 pm (EDT)
WEBINAR DETAILS
 • When
  Pretoria (GMT 2:00)
 • About
  Presented in English and Czech
  Zveme vás na večer s Lindou Tucker, zakladatelkou Nadace na ochranu bílých lvů. Linda se s námi podělí nejen o svou cestu k bílým lvům, ale především o mystériu bílého lva.
  Čeká nás poutavé povídání přímo z posvátné půdy bílých lvů, Velké Timbavati v Jihoafrické republice, kde se Linda v těchto dnech nachází.

  Join us for an evening talk with Linda Tucker who has dedicated her life to campaigning for the protection of the rare White Lions, ensuring their restoration as the capstone species in their ecosystem, the UN designated Kruger to Canyons Biosphere. She is also CEO and Founder of the Global White Lion Protection Trust.

  At this special occasion we will also be joined by Wynter Worsthorne, well known Animal Communicator who works closely with the Trust and the White lions
  .
  The legendary White Lions are one of the most charismatic animal on earth – yet, tragically, the most targeted trophy. Regarded as the “King of Kings” by African elders, they were removed from their natural habitat into zoos and circuses around the globe, and worse, captive death camps in South Africa, where they have been actively bred for the bullet.

  Register today for this great event where we will talk about White Lions, their life in their ancestor's sacred homelands as well as about the mysteries they hold.

  Legendární bílí lvy jsou nejcharismatičtějšími zvířaty na zemi. Považování africkými staršiny a nejvyššími šamany za "Krále králů".
  Zvyklí hledat spirituální znamení v přírodě, vidí afričtí stařešinové návrat bílých lvů do divoké přírody jako naplnění starověkého proroctví, označující tyto královské bytosti jako andělské posly od Boha. V duchovním označení reprezentuje jejich bílé zbarvení čistotu a osvícení, a to mimo všechny národnostní významy. Bílé je také sluneční světlo, které obsahuje všechny barvy barevného spektra. Afričtí stařešinové opravdu věří, že bílí lvi jsou nejposvátnějšími zvířaty na africkém kontinentě a jsou zde proto, aby v této době krize předali posvátnou zprávu pro lidstvo. Coby predátor na vrcholu pyramidy je lev všeobecně vnímán jako ochránce země - král. Věří se, že bílý lev je Král králů, andělský ochránce, jež předsedá tomuto posvátnému místu a hraje zásadně důležitou roli v citlivé ekologii regionu, stejně jako celého světa. Po mnoho staletí označovali afričtí králové kraj Timbavati chráněnou oblastí. Jméno „Tsimba-vaati“ je odvozeno ze starověkého jazyka Shangaan a znamená „místo, kde hvězdy-lvi přišli dolů z nebes“.
 • Agenda
  • Pro registraci přes mail a platbu přes účet: sarka@krasnacarodejka.cz
 • Price
  Free
 • Language
  English
 • OPEN TO
  Everyone
 • Webinar ID
  18f5c64741b8
 • Dial-in available
  (listen only)
  Not available.
FEATURED PRESENTERS
HOSTED BY